Özel Etiket

Araba Bakım Ürünleri

Kendi araba bakım ürünleri markanızı oluşturun

“Limax’la otomobiller
yeniden daha iyi”

Madeni Yağlar

Oto Yıkama Kimyasalları

LimaxBlue

Antifiriz

Antifirizli Cam Suyu

Oto Yıkama Ekipmanları

Markanıza özel ürünler üretiyoruz

Markanızı kaliteli üretim anlayışıyla buluşturmak istiyorsanız oto yıkama ve temizlik ürünleri alanında sizin için üretim yapmaya hazırız.

Siz de mükemmel kalitedeki Limax ürünlerini kendi etiketiniz ve markanızla dağıtıma sunabilirsiniz.

Üretimdeki uzmanlığını Güney Amerika’dan Orta Doğu’ya, Avrupa’dan Afrika’ya aralarında Rusya, Azerbaycan ve Irak gibi ülkelerin de bulunduğu, 5 kıtada toplam 22 ülkeye ihracatla ortaya koymuş bir marka olarak sizin markanıza da kalite vadediyoruz.

Oto Yıkama Kimyasalları, Oto Yıkama Tekstil Ürünleri, Ekipmanlar ve Makineler kategorilerinde yer alan ürünlerimize hangilerine ihtiyacınız varsa tasarımdan üretim aşamasına kadar size özel ürünler sunabiliriz.

“Siz de mükemmel kalitedeki Limax ürünlerini
kendi etiketiniz ve markanızla dağıtıma sunabilirsiniz.”

Ürün Katalogumuzu İnceleyin

Üretim & Kalite Sertifikalarımız

ISO 9001

Üretim Ruhsatı

GMP Sertifikası

Bizimle İletişime Geçin

Oto temizlik ürünleri ve oto yıkama malzemelerinden olan, oto şampuanı gibi ürünlerimiz yüksek kalitesiyle hem olağanüstü parlaklık hem de karlı bir verimlilik sağlıyor. Oto kuaför malzemeleri yanında işçi tulumu, çizme ve bot, oto yıkama makinesi, koltuk süpürme makinesi gibi oto yıkama için gerekli malzemelerin, ekipman ve makinelerin de yer aldığı Limax ürünleri, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunuyor. Siz de bu her geçen gün genişleyen ürün ağından faydalanmak ve bizimle iş birliği yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.